Pánská móda Šlajfka - Český výrobce a distributor pánských kravat a doplňků

Kravaty - distribuce a velkoobchod

Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních kravat, motýlků a dalších doplňků? Podívejte se na naši nabídku a uvidíte jak Vám můžeme pomoci s rozvojem Vašeho podnikání.

Kravaty Šlajfka

Kvalitní kravaty a motýlky za bezkonkurenční ceny

Všechny naše výrobky jsou ruční výroba z 100% tkaného hedvábí či 100% tkaného mikrovlákna. Velmi přísně kontrolujeme kvalitu materiálu i zpracování každé kravaty a ručíme za ni vrácením peněz.

Všechny naše výrobky nabízíme za bezkonkurenční ceny (pro více informací nás prosím kontaktujte). Výši prodejních cen neurčujeme, je jen na Vás, za jaké ceny budete kravaty prodávat ve Vaší prodejně či internetovém obchodě.

Široký sortiment kravat, motýlků a dalších doplňků

Nabízíme široký sortiment vzorů kravat a motýlků z různých materiálů. Tento sortiment postupně každý měsíc rozšiřujeme a přidáváme nové moderní vzory. Z desítek různých vzorů (z každého materiálu) si jistě Vaši zákazníci vyberou.

V tuto chvíli máme v nabídce hedvábné kravaty, mikrovláknové kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, dárkové sady (kravata + manžetové knoflíčky + kapesníček v dárkové krabičce), manžetové knoflíčky, kravatové spony, kravatové věšáky, dárkové krabičky a další.

Kravaty na zakázku, velké objednávky jednotlivých vzorů

Na rozdíl od většiny ostatních dodavatelů nám nedělají problémy ani dodávky větších množství kravat od jednoho vzoru (např. 50-500 kusů). Obvyklá doba realizace takové objednávky je 1 měsíc.

Hledáte vzor, který zatím není v naší nabídce? I tak Vám pravděpodobně můžeme vyhovět, jelikož nabízíme výrobu kravat dle Vašeho zadání. Obvykle je minimální odběr u tohoto typu objednávek 300 ks/vzor, ale je samozřejmě prostor k domluvě.

Potřebujete velké množství kravat s vlastním logem např. pro restauraci, hotel, zaměstnance či na reklamní akce? Nabízíme Vám výrobu kravat s vlastním logem.

Jak fungují množstevní slevy Šlajfka?

Množstevní slevy, které nabízíme, se výrazně liší od těch konkurenčních. Nenutíme Vás objednávat zboží vždy ve velkých objednávkách, můžete tedy přiobjednávat kravaty dle aktuální potřeby např. každý týden.

Množstevní slevy se počítají z celkového objemu objednávek za posledních 30 dní, včetně aktuální objednávky. Pokud tedy chcete dosáhnout například množstevní slevy od 25 000 Kč, nemusíte nutně objednat kravaty za takovou částku, stačí pokud jste v posledních 30 dnech měli celkový objem objednávek například 20 000 Kč a nyní objednáváte za více než 5 000 Kč.

Po dohodě je možné u určení správné cenové kategorie pracovat i s určitým předpokladem objednávek, můžete tedy ušetřit okamžitě a hranice pro slevu dosáhnout až v průběhu 30 dní.

Návrat zpět na úvodní stránku

/

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte nás!

Telefon: 228 226 316
E-mail: info@slajfka.cz

Provozovatel: Jay Manas
Husníkova 2082/12
158 00 Praha 5

IČ: 76153819

Účet: 2300063213/2010

Živnostenský list č.j. ZIV/U15580/2010/Zak - Úřad městské části Praha 5, Živnostenský odbor.

Copyright © 2020 Šlajfka
Chcete získat sídlo firmy v Praze? Může pro Vás být vhodná nabídka poskytnutí sídla na Pražských adresách.